Termovizní puškohled EAGLE TSV14-03/40, 640 X 480 PX

Kód: 2588
284 884 Kč 235 441,32 Kč bez DPH

Uvedený typ termovizního puškohledu EAGLE TSV14-03 nabídne technicky nejvyspělejší termovizi na trhu s jádrem 12 mikronů. 
Toto jádro je momentálně absolutní špičkou mezi termovizními senzory. Oproti 17 mikronovým senzorům vynikne ještě lepším vykreslením pozorované scény díky větší termální citlivosti. Současně bude mít termovizní přístroj větší základní zvětšení při použití stejného objektivu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kromě nového typu senzoru může být EAGLE TSV14-03 vybaven také zcela novou konstrukcí 3 čočkového objektivu s vynikající hodnotou propustnosti světla. Tento typ objektivu bude excelovat především za zhoršených povětrnostních podmínek kdy bude pozorovaná scéna znatelně lépe prokreslena oproti všem běžně používaným typům objektivů. 

Standardně je ve všech typech termovizí EAGLE používán OLED mikrodisplay s rozlišením 800 x 600 px. Typ EAGLE TSV14-03 může být na přání osazen také HD displayem s rozlišením  1024 x 768 px.

Konstrukce této nové řady TSV14-03 vychází z osvědčené a oblíbené řady TSV14-02. Vizuálně se tak liší pouze v detailech, materiál - opět použita slitina lehkých kovů AW 7075 - zůstává zachován. 
Taktéž elekronika vychází z ověřené a spolehlivé původní série, softvér doznal potřebných úprav nutných pro použití nového 12 mikronového termovizního modulu.

Elektronické a optické komponenty termovizí Eagle jsou výhradně značkové, z těchto zemí: Francie, USA, Anglie, Německo a Izrael. Mechanické díly jsou vyrobeny v ČR a SR. 

Spolehlivost termovizí EAGLE se ještě zvýšila díky pečlivému testování všech komponentů, zejména odolnosti proti přetížení. Každý jednotlivý přístroj je testován na speciální stolici, o každé zkoušce je veden záznam s křivkou zobrazující průběh a maximální výši testovaného přetížení. Na vyžádání je možno tento záznam získat k objednanému přístroji.