Termovizní puškohled EAGLE TSV14-02/54, 384 X 288 PX

Kód: 2576
146 900 Kč 121 404,96 Kč bez DPH

Termovize EAGLE TSV14-02/54, přístroj pro nejširší veřejnost
Sháníte termovizi s kvalitními zobrazovacími schopnostmi a přitom s velikou mechanickou odolností? A to vše ještě navíc za dobrou cenu? Potom je tu řešení – termovizní puškohled EAGLE TSV14-02 s objektivem 54mm, které splňuje nejpřísnější požadavky uživatelů ze všech možných oblastí. Nikterak nezaostává za svojí konkurencí naopak ji v určitých směrech předčí. Ukázka v terénu Vás přesvědčí, stejně tak záruka 2 roky na senzor a elektroniku a 10 let na tělo a mechanické části. Shlédněte nabídku všech termovizních puškohledů EAGLE a vyberte si ten nejkvalitnější přístroj na trhu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Digitální zoom umožňuje další přiblížení až 4 x a dosáhnete tak celkového zvětšení 32,4 x.

Použité objektivy mají vynikající světelnou propustnost F 1,0 a okuláry jsou sestaveny tak, aby byl obraz ostrý i na okrajích. Také objektiv i okulár jsou naší vlastní konstrukce, přizpůsobené pro používání na zbrani velkých kalibrů. Ostatní díly jsou také dimenzované pro přetížení až do 7000 J.
Jedinečný pozorovací komfort zajišťuje okulár s průměrem 27 mm, což je unikátní parametr ketrý najdete jen u termovizí EAGLE. 
Termovizní senzory používáme výhradně francouzké značky Ulis, která se řadí ke špičce na světovém trhu. Vyznačují se minimální poruchovostí a dokonalým vykreslením obrazu, stejně tak jako naše vlastní elektronika, používaná ve všech termovizních přístrojích EAGLE. Hardvér i sofvér je naší pýchou, jeho vývoj trval přes 5 let a nyní je podobně jako senzory Ulis na světové úrovni. 
Rozlišení termovizních puškohledů i termovizních předsádek používáme 388 x 284 px nebo 640 x 480 px.
Digitální vylepšení obrazu poslední generace přineslo zjemnění obrazu a došlo také k „vytažení hran“, a obraz tak dostal kontrastnější a čistější podobu.
OLED displej má rozlišení 800 x 600 px, během roku 2019 připravujeme také displeje s HD rozlišením
Detekční vzdálenost - dle použitého objektivu je až 2250 m, nicméně rozpoznávac í schopnosti jsou díky nadstandardní kvalitě všech dílů vynikající. Aktualizace/upgrade softvéru je prováděna dle potřeby, každý uživatel je informován o nové verzi software. Tato služba je zdarma a významně pozvedá hodnotu termovize. 
Nástřel se provádí jednou ranou a lze uložit celkem až 20 nástřelů s pojemnováním typu zbraně. Termovizi může tedy bez problémů používat více uživatelů. Oživení nefunkčních pixelů na displeji zajistí náš vlastní sotvér, který byl právě dokončen a bude již nadále součástí softvérového vybavení každé termovize. Nastavování jasu a kontrastu bolometru i displeje je možné v 30-ti úrovních, podobně jako nastavování intenzity záměrné osnovy až do ztracena. Uživatel je tedy schopen za každých povětrnostních podmínek vyladit termovizi tak, aby dosáhla vždy co nejkvalitnějšího obrazu. 
Záznam do vnitřní paměti bylo novinkou r.2017 což bylo přijato zejména myslivci velice kladně. Nepřijdou tak o žádný záběr z lovu.
Baterie lze použít z několika nejběžnějších typů, CR123A, nabíjecí RCR123A nebo Li-Ion 18650. Doba provozu se pohybuje v rozmezí 5 až 7,5 hodin.
Další příjemnou novinkou je interní nabíječka umístěná v těle termovize. Pro nabíjení není tedy nutno baterie vyjímat z těla termovize ale jednosuše se připojí nabíjecí trafo přes dodaný kabel.
Termovizní puškohled je vybaven 18-ti barevnými režimy + teplá bílá a teplá černá. 
Vysoká zobrazovací frekvence 50/60 Hz je již požadovaným standardem u každého slušného výrobce, obraz se tedy „netrhá“ a zobrazuje scénu plynule.