Sabatti Saphire Tactical Carbon

Kód: 3311
54 490 Kč 45 033,06 Kč bez DPH

Zcela nový model opakovací kulovnice Sabatti Saphire Tactical v provedení s karbonovou hlavní bez mířidel, s plastovou pažbou a stavitelnou lícnicí. Tento model je ideální pro sportovní střelbu i pro lov na dlouhé vzdálenosti. To vše při zajištění nízké hmotnosti.   

Inovativní technologie vývrtu MRR zajišťuje vyšší přesnost, delší životnost hlavně, jednodušší číštění a mnohem vyšší rychlost střely. Hlaveň je za studena kovaná, což zaručuje stabilní soustřel s minimálnimi odchylkami. Průměr ocelové hlavně má u modelu Carbon Varmint v základu 16mm, přičemž je následně potažena několika vrstvami karbonu a kevlaru. Výsledkem je pak tloušťka hlavně 28mm. Tato kombinace oceli a karbonu zaručuje nejen požadovanou tuhost pro přesnou střelbu, ale zároveň i nižší celkovou hmotnost. Spojení karbonových vláken, kevlaru a ocelové hlavně je výsledkem intenzivního 2-letého výzkumu firmy Sabatti.

Nový Multi-radiální vývrt umožňuje mnohem vyšší rychlost střely bez působení extrémních tlaků na samotnou střelu. Díky přísným výrobním normám bylo u Multi-radiálních vývrtů dosaženo vynikajícího soustřelu.

Závěr kulovnice se 3 ozuby, který se zamyká přímo do hlavně, zajišťuje rychlé, plynulé a pohodlné přebíjení. Zbraň je standardně dodávána s již integrovanou Picatinny šínou (je součástí pouzdra závěru) pro případnou montáž puškohledu. Závěr je opatřen taktickou kličkou závěru s úhlem otevírání 60° pro rychlé a pohodlné přebíjení.

Spoušť je standardně dodávaná s napínáčkem. Bezpečnost zajišťuje 2-polohová manuální pojistka.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ráže:
308 Win.
6,5 Creedmoor
300 Win. Mag.

Technické parametry
 Délka hlavně  66 cm 
 Celková délka  114 cm
 Kapacita zásobníku  3 náboje
 Celková hmotnost  4,1 kg